AKTUALNOŚCI

WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ STRONIE AUTORSKIEJ

      PIOTR JAROSZYŃSKI  

"Sic vive cum hominibus, tamquam deus videat; sic loquere cum deo, tamquam homines audiat" Seneka

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu we współpracy z Katedrą Filozofii Kultury KUL serdecznie zaprasza na IV Międzynarodowy Kongres Katolicy i ekonomia: szanse i zagrożenia, który odbędzie się w dniach 18 i 19 listopada 2011 r. w Auli WSKSiM przy ul. Droga Starotoruńska 3.

Toruńska uczelnia zaprosiła prelegentów z różnych krajów i kontynentów, zarówno naukowców, światowej sławy specjalistów z takich dziedzin jak: ekonomia, polityka gospodarcza, katolicka nauka społeczna, jak również praktyków, na co dzień zajmujących się finansami i biznesem.

IV Międzynarodowy Kongres organizowany przez WSKSiM będzie doskonałą okazją do spotkania i wymiany poglądów ekspertów z różnych stron świata oraz wyjątkową możliwością skorzystania z ich pozytywnych doświadczeń, doświadczeń katolików ludzi o wybitnym dorobku naukowym, wysokich stanowiskach i znakomitych osiągnięciach w dziedzinie ekonomii.

Uczelnia przyjmuje zgłoszenia udziału w IV Międzynarodowym Kongresie do dnia 12 listopada 2011 r. Zgłoszenia dokonuje się na podstawie karty uczestnictwa, którą można pobrać ze strony internetowej www.wsksim.edu.pl Szczegółowe informacje pod nr tel. (+4856) 610 71 20 lub drogą elektroniczną e-mail: podyplomowe@wsksim.edu.pl

Więcej informacji: http://www.wsksim.edu.pl/index.phpHEADER 

Krzysztof
0 # Krzysztof 2011-11-14 22:11
Będę tam i ja. Dotychczas uczestniczyłem w każdym toruńskim kongresie.
W 1938r Polacy na własny koszt i własną odpowiedzialność przybyli do Berlina na Kongres Polaków Spod Znaku Rodła, to ja mam nie przyjechać do Torunia? - Będę na 100% !

Pozdrawiam i do zobaczenia.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd