AUDYCJE DŹWIĘKOWE

WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ STRONIE AUTORSKIEJ

      PIOTR JAROSZYŃSKI  

"Sic vive cum hominibus, tamquam deus videat; sic loquere cum deo, tamquam homines audiat" SenekaHEADER 

Markopolo
+1 # Markopolo 2010-04-21 02:36
Wybaczcie Radacy nie jestem zwolennikiem obecności w Krypcie Wawelskiej prezydenta, który ratyfikował Traktat Lizboński i tym samym pozbawił Polską suwerenności. Ostatni Prezydent Niepodległej Polski na własne życzenie w imię ułudy politycznych zysków.
...lista żałobników najlepszym świadectwem w jak "głębokim poważaniu" ma nas Unia Europejska.
RODACY OBUDZICIE SIĘ!
Już dawno po trzecim dzwonku!
Markopolo
0 # Markopolo 2010-04-21 02:35
Wawelska Krypta powinna zawierać pamięć wszystkich ofiar "katyńskich". Prawda o Katyniu powinna obudzić nie tylko polaków, zawiera ona wartości uniwersalne o ludziach i dziłaniu systemów politycznych tak na wschodzie jak i na zachodzie. Katyń powinien poruszyć sumienia nie tylko rosjan, ale przedewszystkim tych państw których żałobnicy nie przybyli na uroczystości w Krypcie Wawelskiej. ONI DO DZISIAJ OWDRACAJĄ TWARZ OD KATYNIA! USA, Anglia, Francja! Prawda jest ziarnem, które nawet na granitowej skale wykielkuje to kwestia czasu - tylko czasu. Im później tym gorzej dla tych co wdeptywali ją w ziemię.
MARLENA
0 # MARLENA 2010-04-20 16:15
Jeżeli rzeczywiście był to zamach Rosjan na Prezydenta Polski i całą załogę to tym bardziej śp.pan Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka zasługują na to aby ich ciała spoczywały na Wawelu w Krakowie.Wówczas oznaczałoby to że zasłużył On jako męczennik PRAWDY O KATYNIU.A TAK POZATYM TO KTO CHCE ŻEBY BYŁA WOJNA NAPEWNO TĄ ZBRODNIE POLSKA PROKURATURA UKRYJE CHOĆBY BYŁA NAJPRAWDZIWSZA I NAJBOLEŚNIEJSZA ABY NIEWYWOŁAĆ WOJNY BO ROSJA INO CZEKA NA PROWOKACJE OD POLAKÓW CZY BĘDZIEMY ICH WINIĆ ZA TO CO SIĘ STAŁO.Pozdrawiam was POLAKÓW serdecznie.
MARLENA
+2 # MARLENA 2010-04-20 15:14
Jeżeli, rzeczywiście był zamach Rosjan na Prezydenta i całą załogę,to tym bardziej śp.pan Prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka zasługują na to aby ich ciała spoczywały na Wawelu.Wówczas oznaczałoby to,że zasłużył On jako męczennik PRAWDY o KATYNIU.

Our website is protected by DMC Firewall!