FILMY

WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ STRONIE AUTORSKIEJ

      PIOTR JAROSZYŃSKI  

"Sic vive cum hominibus, tamquam deus videat; sic loquere cum deo, tamquam homines audiat" Seneka

Program publicystyczny Polski punkt widzenia z dnia 03.05.2013 r. w TV Trwam poświęcony został tematowi obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Gościem programu był prof. dr hab. Piotr Jaroszyński. Program prowadził red. Robert Knap. HEADER 

Krzysztof
0 # Krzysztof 2013-05-05 02:19
Bardzo dziękuję za Pańskie jakże trafne ujęcie problemu. W kraju nie tylko wszystko na sprzedaż, ale likwidują kopalnie, stocznie, ćwiartują kolej, podpisują najdroższy gaz, autostrady budują za cenę większą niż przez Alpy, i to na tym ma polegać patriotyzm?

Pan nie powinien publicznie tak pojmować tych spraw, bo może to wprawiać w konsternację takiego choćby prezydenta. Dlatego stosujmy się do zalecenia przywołanego Piotra Wielkiego:

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego" - cytat Ukazu carskiego z 9. grudnia 1708 roku.

Pomimo to, bardzo serdecznie Pana pozdrawiam.
Marcin
-1 # Marcin 2013-05-27 11:52
Ten defetyzm wynika z jakiegoś niezrozumienia tego co się dzieje w kraju czy może tej zaciekliwości jaką wykazują często człokowie PIS ;-)
A może nie dostrzega pan zmian jakie mamy przez ostatnie lata. Czasy kiedy dopłacało się do nierentownych kopalń, stoczni itp już się skończyły.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd