FILMY

WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ STRONIE AUTORSKIEJ

      PIOTR JAROSZYŃSKI  

"Sic vive cum hominibus, tamquam deus videat; sic loquere cum deo, tamquam homines audiat" Seneka

Program publicystyczny Polski punkt widzenia z dnia 03.05.2013 r. w TV Trwam poświęcony został tematowi obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. Gościem programu był prof. dr hab. Piotr Jaroszyński. Program prowadził red. Robert Knap. HEADER 

Krzysztof
0 # Krzysztof 2013-05-05 02:19
Bardzo dziękuję za Pańskie jakże trafne ujęcie problemu. W kraju nie tylko wszystko na sprzedaż, ale likwidują kopalnie, stocznie, ćwiartują kolej, podpisują najdroższy gaz, autostrady budują za cenę większą niż przez Alpy, i to na tym ma polegać patriotyzm?

Pan nie powinien publicznie tak pojmować tych spraw, bo może to wprawiać w konsternację takiego choćby prezydenta. Dlatego stosujmy się do zalecenia przywołanego Piotra Wielkiego:

"Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego" - cytat Ukazu carskiego z 9. grudnia 1708 roku.

Pomimo to, bardzo serdecznie Pana pozdrawiam.
Marcin
-1 # Marcin 2013-05-27 11:52
Ten defetyzm wynika z jakiegoś niezrozumienia tego co się dzieje w kraju czy może tej zaciekliwości jaką wykazują często człokowie PIS ;-)
A może nie dostrzega pan zmian jakie mamy przez ostatnie lata. Czasy kiedy dopłacało się do nierentownych kopalń, stoczni itp już się skończyły.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!