FILMY

WITAM PAŃSTWA NA MOJEJ STRONIE AUTORSKIEJ

      PIOTR JAROSZYŃSKI  

"Sic vive cum hominibus, tamquam deus videat; sic loquere cum deo, tamquam homines audiat" Seneka

Wykład prof. dr hab. Piotra Jaroszyńskiego pt. "Metody zakłamywania pamięci:dawniej i dziś", został wygłoszony podczas VII. Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu: Dziennikarz między prawdą a kłamstwem, „Pamięć i tożsamość Polaków – dziś”, która odbyła się 19 października 2013 r. w Łodzi, a zorganizowana została przez Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy.
 

HEADER 

yomasz
0 # yomasz 2013-12-19 11:28
bez komentarza
Elżbieta ze stołecznego.....
+1 # Elżbieta ze stołecznego..... 2013-12-12 08:25
Paradoksalnie to dzięki internetowi słucham Pana i nie jest Pan w strefie milczenia. Nawet pójście do pewnej szkoły gdzie Pan wykłada I dla Pana nauk) zaowocowało jednym wykładem z Panem i bycia zmuszonym do poddania własnego mózgu dręczeniu długoterminowemu wykładami z literatury XX wieku przez panią nie mającą krzty wiedzy z filozofii realistycznej. Pan wie jaka to tortura tak podawana wiedza i jaka to czystka duszy. Pana wysoko cenię, ale pozostał mi tylko internet i Dzięki Bogu. I proszę bardzo zachęcać do korzystania z tego źródła, bo tam Pan JEST.
Oczywiście wiem z wykładu Pani prof Krystyny Czuby, że będąc w danych mediach
musi pan reprezentować ich linię programową, ale jeśli nie będziemy walczyć z kłamstwem to Bóg nie da łaski, jak mówi x Natanek i jak zaleca x Posacki (nie bójmy się krzyża).
Potem dziwimy się dlaczego tak mamy.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd